NOWOŚĆwyślemy Twoje listy
za Ciebie

Nowoczesna poczta

Usługa umożliwia automatyczne wysyłanie tradycyjnych listów do pacjentów, firm itd. bezpośrednio z platformy EXTRA Poradnia.
Nie musisz już samodzielnie drukować dokumentów, zaświadczeń, wniosków, adresować kopert, udawać się do urzędów pocztowych i tracić czasu w długich kolejkach - możesz to zrobić wprost z komputera przez naszą platformę, a my wyślemy Twoje dokumenty do wskazanych odbiorców za Ciebie.
Wyobraż sobie, że musisz wysłać Protokół do pacjenta. Z naszą platformą to nic trudnego. Wystarczy, że wyszukasz pacjenta, zaznaczysz, który dokument chcesz wysłać i klikniesz "OK". To wszystko co Ty musisz zrobić :-), resztą zajmie się nasza platforma, automatycznie pobierze adres pacjenta, wydrukuje dokumenty, zaadresuje kopertę i przesyłka zostanie wysłana tradycyjną pocztą. Prawda, że prosto i nowocześnie ?
Co ważne, nie oszczędzasz tylko czasu, ale oszczędzasz również pieniądze.

Dodatkowo usługa umożliwia wybór dodatkowych opcji.
Możesz wybrać rodzaj papieru, rodzaj wydruku (kolorowy lub czarno-biały), czy wielkość koperty. Wprowadziliśmy również możliwość wyboru własnego szablonu kopert. Projektując własną kopertę możesz stworzyć dowolne elementy graficzne, dodać logo swojej firmy itp., dzięki temu tworzysz własną, unikalną kompozycję koperty, wyróżniając jeszcze bardziej swoją placówkę. Poniżej przykład nowoczesnej koperty.

Możesz również wybrać operatora pocztowego, który dostarczy Twoją przesyłkę (np. Poczta Polska, inPost itp) oraz typ listu (zwykły, polecony, za potwierdzeniem odbioru itp). W każdym momencie możesz sprawdzić status wysłanej przesyłki, wydrukować potwierdzenie nadania, doręczenia. Wystarczy, że skorzystasz z naszej platformy, a my zajmiemy się całą wysyłką.

Zapewne zastanawiasz się, a ile to będzie kosztowało ? Tu również miło Cię zaskoczymy. :-)
Koszt listu poleconego priorytetowego za potwierdzeniem odbioru wysłany z platformy EXTRA Poradnia to 6,46 zł brutto.
Na Poczcie Polskiej za tą samą przesyłkę zapłacisz 7,40 zł brutto.
Trzeba jednak pamiętać, że nasza cena dotyczy kompleksowej usługi. W tą cenę wliczony jest koszt wydruku, papieru, koperty, opłaty pocztowej.

 • Rozwiązania dopasowane do Twojej placówki

  Platforma Extra Poradnia może zostać dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

 • Stałe wsparcie techniczne

  Gdy napotkasz problem, nasi operatorzy szybko go dla Ciebie rozwiążą i odpowiedzą na pytania.

 • Gdziekolwiek jesteś ?

  Do systemu masz dostęp
  w każdym miejscu,
  z każdego komputera,
  gdziekolwiek jesteś,
  wystarczy komputer z dostępem do internetu.

 • Nowa komunikacja SMS

  Wysyłanie wiadomości SMS, odwoływanie wizyt bezpośrednio z platformy

facebook